Hakkımızda - Has Döner
İletişim

Hakkımızda

Aksaray’da küçük bir üç tekerlide başlayan yolculuğumuz her geçen gün büyüyen hedeflerimiz ve eşsiz kalite anlayışımızla devam ediyor.

Tecrübe ve bilgi birikimi ile artan yoğun müşteri talebi üzerine gerekli araştırmaları ve hazırlıkları tamamlayarak faaliyete geçen her şubemizde lezzet, kalite ve hijyenden asla taviz vermiyoruz. Yüksek standart ve ekonomik fiyatlarla kaliteli bir döner sunuyoruz.4 Şubemizle Aksaray’ın en büyük döner işletmesi olma özelliğine sahibiz. Özenle seçilen, en kaliteli etleri gıda mühendisleri gözetiminde üretim tesisimizde kaliteli bir işçilikle hiçbir katkı malzemesi kullanmadan üretiyoruz. 

 

 

Üretim aşamasında çok önemsediğimiz helal sertifika standartlarına uygun hareket ediyoruz. Hazırladığımız dönerlerimizi günlük olarak şubelerimize gönderiyoruz.

4 Şubemizle Aksaray’ın en büyük döner işletmesi olma özelliğine sahibiz. Özenle seçilen, en kaliteli etleri gıda mühendisleri gözetiminde üretim tesisimizde kaliteli bir işçilikle hiçbir katkı malzemesi kullanmadan üretiyoruz. Üretim aşamasında çok önemsediğimiz helal sertifika standartlarına uygun hareket ediyoruz. Hazırladığımız dönerlerimizi günlük olarak şubelerimize gönderiyoruz.

“Dönerin Hası” sloganıyla üretim yapan markamızın kapılarını her gün misafirlerimize açıyoruz. Samimi, profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için gayret gösteriyoruz.

Yılların deneyimiyle harika lezzetleri birleştiriyor, özel menülerimiz ve işinin ehli mutfak ekibimiz ile özenli bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

Hızla büyüyen markamız ve şubelerimizle, sürekli kalitemizi arttırarak sektöre öncülük etmeyi büyük bir gururla sürdürüyor, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedefliyoruz.